Pictogram (kap) 71000 serie, iso E, pijl omhoog / rechtdoor - 40071354243
Artikelnummer: 22644859 | Fabrikantnummer: 40071354243 | EAN: 4012539344810
Omschrijving
Pictogram (kap) 71000 serie, ISO E, pijl omhoog / rechtdoor
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071354243. Het EAN nummer is 4012539344810. Het interne artikelnummer is 22644859.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
71000
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 330 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Materiaaldikte | 3 mm |
| Herkenningsafstand | 32 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Rechtdoor/naar boven |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Pictogram (kap) 71000 serie, iso E, pijl omhoog / rechtdoor
Artikelnummer: 22644859
Fabrikantnummer: 40071354243