Eaton STRMMTTRF ASPIFTUCTC5051 - 166322
Artikelnummer: 22674849 | Fabrikantnummer: 166322 | EAN: 4015081628407
Omschrijving
Eaton Industries PIFT stroommeettransformator, uitvoering doorsteekstroomomvormer, primaire meetstroomsterkte In 500A, secundaire nom. stroom 5A, secundair (meet)schijnvermogen 5VA, nauwkeurigheidsklasse 0.1, aansluiting secundair schroefaansluiting, overstroombegrenzingsfactor FS 5,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 166322. Het EAN nummer is 4015081628407. Het interne artikelnummer is 22674849.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
PIFT
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 5 VA |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Primaire meetstroomsterkte In | 500 A |
| Opgenomen vermogen | 5 W |
| Openingsdiameter | 28 mm |
| Aantal primaire ingangen | 0 |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.1 |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product