Eaton STRMMTTRF ASPIFTUCTC4015 - 166329
Artikelnummer: 22674856 | Fabrikantnummer: 166329 | EAN: 4015081628476
Omschrijving
Eaton Industries PIFT stroommeettransformator, uitvoering doorsteekstroomomvormer, primaire meetstroomsterkte In 400A, secundaire nom. stroom 1A, secundair (meet)schijnvermogen 2.5VA, nauwkeurigheidsklasse 0.5, aansluiting secundair schroefaansluiting, overstroombegrenzingsfactor FS 5,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 166329. Het EAN nummer is 4015081628476. Het interne artikelnummer is 22674856.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
PIFT
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Primaire meetstroomsterkte In | 400 A |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 1 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 2.5 VA |
| Openingsdiameter | 28 mm |
| Aantal primaire ingangen | 0 |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Hoogte opening | 24 - 24 mm |
| Breedte opening | 28 - 28 mm |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product