Eaton PKZ CB Motor protection 0,63..1a + nhi-B - EP-401335
Artikelnummer: 25671739 | Fabrikantnummer: EP-401335 | EAN: 4015082968083
Omschrijving
CB MOTOR PROTECTION 0,63..1A + NHI-B
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is EP-401335. Het EAN nummer is 4015082968083. Het interne artikelnummer is 25671739.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
PKZ
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 94 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Diepte | 75 mm |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 150 kA |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. continustroom Iu | 1 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0.25 kW |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 0.12 kW |
| Met thermische beveiliging | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 0.63 - 1 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 15.5 - 15.5 A |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroef-/veerklemaansluiting |
| Verliesvermogen | 5.33 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product