Eaton PSG Voeding Pri. 320-575vac, sec. 24VDC, 120W, 5a - EP-401398
Artikelnummer: 25694840 | Fabrikantnummer: EP-401398 | EAN: 786689860721
Omschrijving
Voeding pri. 320-575VAC, sec. 24VDC, 120W, 5A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is EP-401398. Het EAN nummer is 786689860721. Het interne artikelnummer is 25694840.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
PSG
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 38 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Inbouwbreedte | 38 mm |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Diepte | 124 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 2.1 |
| Max. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Vermogensafgifte | 120 W |
| Opgenomen vermogen | 140 VA |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Inbouwhoogte | 124 mm |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 450 - 800 V |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 28 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 320 - 575 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 320 - 575 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Hoogte | 125.3 mm |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Eaton PSG Voeding Pri. 320-575vac, sec. 24VDC, 120W, 5a
Artikelnummer: 25694840
Fabrikantnummer: EP-401398