Eaton PSG Voeding Pri. 85 - 264vac, sec. 24VDC, 75 W, 3,125a - EP-401392
Artikelnummer: 25694838 | Fabrikantnummer: EP-401392 | EAN: 786689791919
Omschrijving
Voeding pri. 85 - 264VAC, sec. 24VDC, 75 W, 3,125A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is EP-401392. Het EAN nummer is 786689791919. Het interne artikelnummer is 25694838.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
PSG
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 27 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Hoogte | 102 mm |
| Breedte in module-eenheden | 1.5 |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Vermogensafgifte | 75 W |
| Diepte | 123.6 mm |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 90 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 90 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 375 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Inbouwhoogte | 123.6 mm |
| Opgenomen vermogen | 84 VA |
| Inbouwbreedte | 27 mm |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| 1e Secundaire spanning | 21.6 - 26 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 3.125 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 3.125 A |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Eaton PSG Voeding Pri. 85 - 264vac, sec. 24VDC, 75 W, 3,125a
Artikelnummer: 25694838
Fabrikantnummer: EP-401392