Eaton QA Qa Lastscheider 3P 630a - 1318506
Artikelnummer: 22353147 | Fabrikantnummer: 1318506 | EAN: 8711426333376
Omschrijving
QA lastscheider 3P 630A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1318506. Het EAN nummer is 8711426333376. Het interne artikelnummer is 22353147.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
QA
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 3 |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0 kW |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Nom. continustroom Iu | 630 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Hoogte | 235 mm |
| Breedte | 183 mm |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 375 kW |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 630 A |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP00 |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 15 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Diepte | 338 mm |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product