Eaton QM lastscheider ip20 8P 100a - 1319916
Artikelnummer: 10490596 | Fabrikantnummer: 1319916 | EAN: 8711426233317
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Eaton Industries QM lastscheider, breedte 10.7mm, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., nom. continustroom Iu 100A, 4 polen, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP20, bedieningselement overig, bedrijfsspanning (meetspanning) 690V, uitvoering van het bedieningselemen overig,
Het productnummer van de fabrikant is 1319916. Het EAN nummer is 8711426233317. Het interne artikelnummer is 10490596.
Aanvullende informatie
Lastscheider QM100/3N, omschakelaar, 2x4 polen (3P + schakelbare N), thermische stroom lthe 100 A, met as 6mm vierkant
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
QM
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 30 kW |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 100 A |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 37 kW |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 15 kA |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Diepte | 19.5 mm |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Hoogte | 14.2 mm |
| Breedte | 10.7 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 1.85 kA |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën |
Nokkenschakelaar
Industrieel |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Eaton QM lastscheider ip20 8P 100a
Eaton Greep 1-0-2 2 schakelaars voor QM
Eaton Greep 1-0-2 2 schakelaars voor QM
Eaton Greep 1-0-2 2 schakelaars voor QM
Artikelnummer: 10490587
Fabrikantnummer: 1319856
Eaton Afdekplaat voor om-/meerpolige schakelaar (1-0-2)
Eaton Afdekplaat voor om-/meerpolige schakelaar (1-0-2)
Eaton Afdekplaat voor om-/meerpolige schakelaar (1-0-2)
Artikelnummer: 22353151
Fabrikantnummer: 1319857
Huidige product