Eaton Raildragerprofiel incl.1X KL29 voor kast breedte 400MM - 187872
Artikelnummer: 21267049 | Fabrikantnummer: 187872 | EAN: 4015081855575
Omschrijving
Eaton Industries aardingsrail voor verdeler
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 187872. Het EAN nummer is 4015081855575. Het interne artikelnummer is 21267049.
| Klasse |
Aardingsrail voor verdeler
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Basic
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerde montage | Nee |
| Dikte rail | 8 mm |
| Montagewijze | Directe montage |
| Materiaal | Messing |
| Nom. (meet)stroom | 63 A |
| Aantal aansluitingen | 29 |
| Montage horizontaal | Ja |
| Aansluitmaat aansluitvoorziening | Overig |
| Afstand tot montageplaat | 50 mm |
| Montage verticaal | Nee |
| Max. aandraaimoment | 0 Nm |
| Oppervlakte contactrail | Onbehandeld |
| Breedte rail | 310 mm |
| Lengte rail | 218 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Raildragerprofiel incl.1X KL29 voor kast breedte 400MM
Artikelnummer: 21267049
Fabrikantnummer: 187872