Eaton Railsysteemklem 1600a voor koperband - 084350
Artikelnummer: 22620036 | Fabrikantnummer: 084350 | EAN: 4015080843504
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem stroomrail
Het productnummer van de fabrikant is 084350. Het EAN nummer is 4015080843504. Het interne artikelnummer is 22620036.
Aanvullende informatie
Railsysteemklemmen, voor railsysteemkast CI, aansluiting voor vlakkabels en koper-rails op hoofdverzamelrail CI, toepasbaar voor railsystemen 1x (30x10), aansluitdoorsnede vlakbandkabel=1x50x12, voor ader PEN, PE, N
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Safety CI
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor | Vlakke rail |
| Breedte klem | 17 mm |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Nee |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Nee |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 1600 A |
| Max. aderdoorsnede | 1000 mm² |
| Stroomraildikte | 10 - 10 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Ja |
| Stroomrailbreedte | 30 - 60 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product