Eaton Railsysteemklem voor 1x30x10 koper met hamerkopbout - 091469
Artikelnummer: 22620045 | Fabrikantnummer: 091469 | EAN: 4015080914693
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem stroomrail
Het productnummer van de fabrikant is 091469. Het EAN nummer is 4015080914693. Het interne artikelnummer is 22620045.
Aanvullende informatie
Railsysteemklemmen, voor railsysteemkast CI, aansluiting voor vlakkabels en koper-rails op hoofdverzamelrail CI, toepasbaar voor railsystemen 2x (30x10) of 2x (40x10), aansluitdoorsnede vlakbandkabel=3x9x0.8 tot 11x21x1, alleen in combinatie met K20x5, K20x10 of K20x15
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Safety CI
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor | Vlakke rail |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Nee |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Nee |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 1600 A |
| Breedte klem | 30 mm |
| Stroomraildikte | 10 - 10 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Ja |
| Max. aderdoorsnede | 231 mm² |
| Stroomrailbreedte | 30 - 40 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Railsysteemklem voor 1x30x10 koper met hamerkopbout
Artikelnummer: 22620045
Fabrikantnummer: 091469