Eaton Xenergy safety ci aansluitklem stroomrail 10MM² 20-20MM - 002327
Artikelnummer: 20466901 | Fabrikantnummer: 002327 | EAN: 4015080023272
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem aardelektrode
Het productnummer van de fabrikant is 002327. Het EAN nummer is 4015080023272. Het interne artikelnummer is 20466901.
Aanvullende informatie
Railsysteemklem, aansluitdoorsnede rondkabel=re 1.5-10 of rf 1.5-6mm², aansluitdoorsnede vlakbandkabel=3x9x0.8 of 6x9x0.8 of 4x16x0.8 of 6x16x0.8, voor rails Cu 20x5, nominale bedrijfsstroom Ie=250A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Safety CI
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor | Vlakke rail |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Nee |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 250 A |
| Stroomrailbreedte | 20 - 20 mm |
| Stroomraildikte | 5 - 5 mm |
| Breedte klem | 31 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Ja |
| Max. aderdoorsnede | 74 mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Xenergy safety ci aansluitklem stroomrail 10MM² 20-20MM
Artikelnummer: 20466901
Fabrikantnummer: 002327