Eaton Rapid Link Frequentieregelaar, 2.4 A, 400 V, 50 HZ, 0.75 KW, spanning voor extern - 198553
Artikelnummer: 23450958 | Fabrikantnummer: 198553 | EAN: 4015081964284
Het productnummer van de fabrikant is 198553. Het EAN nummer is 4015081964284. Het interne artikelnummer is 23450958.
| Klasse |
Frequentieregelaar =< 1 kV
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Rapid Link
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 220 mm |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Aantal digitale ingangen | 4 |
| Diepte | 157 mm |
| Hoogte | 270 mm |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Ja |
| Met bedieningselement | Ja |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Ja |
| Met PC-aansluiting | Ja |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | 10 % |
| Geïntegreerde remchopper | Ja |
| Aantal HW-interfaces overige | 1 |
| Type omvormer | U-omvormer |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Ja |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | 10 % |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 2.4 A |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Max. uitgangsfrequentie | 500 Hz |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 0.75 kW |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 0.75 kW |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Aantal digitale uitgangen | 0 |
| Netspanning | 380 - 480 V |
| Max. uitgangsspanning | 500 V |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Opgenomen vermogen | 32 W |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Eaton Programmeerkabel powerxl usb/RS485 3M
Artikelnummer: 20801360
Fabrikantnummer: 744-A3036-00P
Eaton As-interface-aansluiting Y-verbindingsstuk vooral 4 sensoren
Artikelnummer: 20853383
Fabrikantnummer: 290424
Eaton Afsluiting voor mogelijke scheiding van de energie
Artikelnummer: 20769930
Fabrikantnummer: 272085
Eaton Frequentieregelaar bluetooth communication-stick met dongel voor de1,
Artikelnummer: 22354661
Fabrikantnummer: 197586
Eaton AANSLLEID RA-C3/C2-1,5HF
Artikelnummer: 22355139
Fabrikantnummer: 290211
Eaton Rapid link actorkabel 3P M12 1M
Artikelnummer: 22354994
Fabrikantnummer: 272057
Eaton AANSLLEID RA-C3/C1-1,5HF
Artikelnummer: 22355138
Fabrikantnummer: 290210
Eaton Rapid Link Motorkabel 2M halogeenvrij T.B.V. rasp5
Artikelnummer: 23366069
Fabrikantnummer: 198280
Artikelnummer: 23450958
Fabrikantnummer: 198553