Eaton RMQ C22 Drukknop Compact, vlak, zwart, vast, 1no/1NC - 121552
Artikelnummer: 26615587 | Fabrikantnummer: 121552 | EAN: 4015081193707
Omschrijving
Drukknop compact, vlak, zwart, vast, 1no/1nc
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 121552. Het EAN nummer is 4015081193707. Het interne artikelnummer is 26615587.
| Klasse |
Drukknop
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ C22
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Transparant | Nee |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Voedingsspanning lamp | 0 V |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Kleur knop | Zwart |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 13 |
| Type knop | Vlak/plat |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Eaton RMQ C22 Drukknop Compact, vlak, zwart, vast, 1no/1NC
Artikelnummer: 26615587
Fabrikantnummer: 121552