Eaton RMQ C22 Signaaldrukknop Compact, vlak, wit, terugverend, 1no/0NC - 136641
Artikelnummer: 26615626 | Fabrikantnummer: 136641 | EAN: 4015081334612
Omschrijving
SignaalDrukknop compact, vlak, wit, terugverend, 1no/0nc
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 136641. Het EAN nummer is 4015081334612. Het interne artikelnummer is 26615626.
| Klasse |
Drukknop
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ C22
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Transparant | Nee |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Kleur knop | Wit |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Terugverend | Ja |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Voedingsspanning lamp | 24 V |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 13 |
| Type knop | Vlak/plat |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Eaton RMQ C22 Signaaldrukknop Compact, vlak, wit, terugverend, 1no/0NC
Artikelnummer: 26615626
Fabrikantnummer: 136641