Eaton RMQ M22 Schild, nood-stop, D=90MM, geel, FR,es, ru, en - 177046
Artikelnummer: 23549446 | Fabrikantnummer: 177046 | EAN: 4015081714896
Omschrijving
Schild, NOOD-STOP, D=90mm, geel, FR,ES, RU, EN
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 177046. Het EAN nummer is 4015081714896. Het interne artikelnummer is 23549446.
| Klasse |
Tekstschild voor drukknop/signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 90 mm |
| Buitendiameter | 90 mm |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Geel |
| Hoogte | 1 mm |
| Taal van de opdruk | Meerdere |
| Letterlijke opdruk | Noodstop |
| Opdruk ISO symbolen | Symbool noodstop |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Eaton RMQ M22 Schild, nood-stop, D=90MM, geel, FR,es, ru, en
Artikelnummer: 23549446
Fabrikantnummer: 177046