Eaton RMQ M22 Schild, nood-stop, D=90MM, geel, PL, en, de, it - 167641
Artikelnummer: 23549413 | Fabrikantnummer: 167641 | EAN: 4015081641307
Omschrijving
Schild, NOOD-STOP, D=90mm, geel, PL, EN, DE, IT
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 167641. Het EAN nummer is 4015081641307. Het interne artikelnummer is 23549413.
| Klasse |
Tekstschild voor drukknop/signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 90 mm |
| Buitendiameter | 90 mm |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 30 mm |
| Kleur | Geel |
| Opdruk ISO symbolen | Geen |
| Taal van de opdruk | Meerdere |
| Letterlijke opdruk | Noodstop |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Eaton RMQ M22 Schild, nood-stop, D=90MM, geel, PL, en, de, it
Artikelnummer: 23549413
Fabrikantnummer: 167641