Eaton RMQ M22 Signaaldrukknop M22-DL-R-k10led230-BVP - 132605
Artikelnummer: 26556948 | Fabrikantnummer: 132605 | EAN: 4015081295500
Het productnummer van de fabrikant is 132605. Het EAN nummer is 4015081295500. Het interne artikelnummer is 26556948.
| Klasse |
Drukknop frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Kleur knop | Rood |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Terugverend | Ja |
| Gatdiameter | 22 mm |
| Met opschrift | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP67 |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | 4X |
| Kleur frontrand | Titanium |
| Met bescherming | Nee |
| Type knop | Vlak/plat |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Eaton Beschermkraag keuzeschakelaar
Artikelnummer: 11157619
Fabrikantnummer: 231274
Eaton Toetsbeschermmembraan voor toets+signaallamp
Artikelnummer: 11156215
Fabrikantnummer: 216395
Artikelnummer: 26556948
Fabrikantnummer: 132605