Eaton RMQ M22 Sleutelschakelaar, 2 standen, ronis 455, terugverend - 171147
Artikelnummer: 23549452 | Fabrikantnummer: 171147 | EAN: 4015081676378
Omschrijving
Sleutelschakelaar, 2 standen, Ronis 455, terugverend
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 171147. Het EAN nummer is 4015081676378. Het interne artikelnummer is 23549452.
| Klasse |
Keuzeschakelaar frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Terugverend | Ja |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Kleur signaallampkapje | Overig |
| Uitvoering van het bedieningselement | Sleutel |
| Aantal schakelstanden | 2 |
| Kleur frontrand | Titanium |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 13 |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Eaton RMQ M22 Sleutelschakelaar, 2 standen, ronis 455, terugverend
Artikelnummer: 23549452
Fabrikantnummer: 171147