Eaton RMQ M22 Sleutelschakelaar, 3 standen, stand 1 vast, stand 2 veerretour, uitnee - 197926
Artikelnummer: 23549512 | Fabrikantnummer: 197926 | EAN: 4015081955572
Omschrijving
Sleutelschakelaar, 3 standen, stand 1 vast, stand 2 veerretour, uitnee
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 197926. Het EAN nummer is 4015081955572. Het interne artikelnummer is 23549512.
| Klasse |
Keuzeschakelaar frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Kleur signaallampkapje | Overig |
| Uitvoering van het bedieningselement | Sleutel |
| Aantal schakelstanden | 3 |
| Kleur frontrand | Titanium |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 13 |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Eaton RMQ M22 Sleutelschakelaar, 3 standen, stand 1 vast, stand 2 veerretour, uitnee
Artikelnummer: 23549512
Fabrikantnummer: 197926