Eaton RoundTech Inlegpictogram Roundtech, 20M, brandblusser - FT2ED-PICTO-FEX
Artikelnummer: 23550863 | Fabrikantnummer: FT2ED-PICTO-FEX | EAN: 3660191807177
Omschrijving
Inlegpictogram RoundTech, 20m, brandblusser
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is FT2ED-PICTO-FEX. Het EAN nummer is 3660191807177. Het interne artikelnummer is 23550863.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RoundTech
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 208 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Betekenis pictogram | Overig |
| Breedte | 102.5 mm |
| Materiaaldikte | 0.1 mm |
| Richting | Geen |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton RoundTech Inlegpictogram Roundtech, 20M, brandblusser
Artikelnummer: 23550863
Fabrikantnummer: FT2ED-PICTO-FEX