Eaton RoundTech Inlegpictogram Roundtech, 20M, iso ae, pijl rechts omhoog - FT2ED-PICTO-UR
Artikelnummer: 23550862 | Fabrikantnummer: FT2ED-PICTO-UR | EAN: 3660191807306
Omschrijving
Inlegpictogram RoundTech, 20m, ISO AE, pijl rechts omhoog
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is FT2ED-PICTO-UR. Het EAN nummer is 3660191807306. Het interne artikelnummer is 23550862.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RoundTech
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 208 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Betekenis pictogram | Uitgang |
| Breedte | 102.5 mm |
| Richting | Trap op rechts |
| Materiaaldikte | 0.1 mm |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton RoundTech Inlegpictogram Roundtech, 20M, iso ae, pijl rechts omhoog
Artikelnummer: 23550862
Fabrikantnummer: FT2ED-PICTO-UR