Eaton RoundTech Inlegpictogram Roundtech, 20M, iso BC, pijl links omlaag - FT2ED-PICTO-DL
Artikelnummer: 23550850 | Fabrikantnummer: FT2ED-PICTO-DL | EAN: 3660191807283
Het productnummer van de fabrikant is FT2ED-PICTO-DL. Het EAN nummer is 3660191807283. Het interne artikelnummer is 23550850.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RoundTech
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 208 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Betekenis pictogram | Uitgang |
| Breedte | 102.5 mm |
| Materiaaldikte | 0.1 mm |
| Richting | Trap af links |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Artikelnummer: 23550850
Fabrikantnummer: FT2ED-PICTO-DL