Eaton RoundTech Inlegpictogram Roundtech, 20M, rolstoel iso E, pijl omhoog - FT2ED-PICTO-DMU
Artikelnummer: 23666617 | Fabrikantnummer: FT2ED-PICTO-DMU | EAN: 3660191815554
Omschrijving
Inlegpictogram RoundTech, 20m, rolstoel ISO E, pijl omhoog
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is FT2ED-PICTO-DMU. Het EAN nummer is 3660191815554. Het interne artikelnummer is 23666617.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RoundTech
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 208 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Betekenis pictogram | Uitgang |
| Richting | Rechtdoor/naar boven |
| Breedte | 102.5 mm |
| Materiaaldikte | 0.1 mm |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton RoundTech Inlegpictogram Roundtech, 20M, rolstoel iso E, pijl omhoog
Artikelnummer: 23666617
Fabrikantnummer: FT2ED-PICTO-DMU