Eaton RoundTech Roundtech Rond inbouwraam, wit - RT2R-RT
Artikelnummer: 23438791 | Fabrikantnummer: RT2R-RT | EAN: 3660191812614
Omschrijving
RoundTech rond inbouwraam, wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is RT2R-RT. Het EAN nummer is 3660191812614. Het interne artikelnummer is 23438791.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RoundTech
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 110 mm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 17 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Decorelement |
| Onderdeel | Nee |
| Toebehoren | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product