Eaton Systeem 55 verdeelkast leeg flex 1-fase / 3-fasen ip3x kunststof 12 module - 1968218
Artikelnummer: 20211401 | Fabrikantnummer: 1968218 | EAN: 8711426108776
Het productnummer van de fabrikant is 1968218. Het EAN nummer is 8711426108776. Het interne artikelnummer is 20211401.
| Klasse |
Installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Systeem 55
Toon alle producten in deze serie |
| Met contactdoos | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 220 mm |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9005 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal fasen | 1 |
| Diepte | 95 mm |
| Afsluitbaar | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met transparant deksel | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 10 kA |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Hoogte | 330 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Aantal rijen | 2 |
| Soort afdekking | Deksel |
| Beveiliging | Installatie-/aardlekautomaat |
| Kookgroep geschikt als krachtgroep | Nee |
| Met beltransformator | Nee |
| Totaal aantal groepen | 7 |
| Aantal lichtgroepen | 6 |
| Aantal groepen achter aardlekschakelaar | 7 |
| Aantal polen hoofdschakelaar | 2 |
| Kookgroep | 1-fase |
| Type sluiting | Overig |
| Opgenomen vermogen | 0 W |
| Aantal directe groepen | 0 |
| Aantal aardlekautomaten | 0 |
| Geschikt voor data | Nee |
| Hoofdschakelaar - nom. stroom | 40 A |
| Aantal aardlekschakelaars 300 mA | 0 |
| Aantal aardlekschakelaars 30 mA | 2 |
| Aardlekschakelaar op de voeding (RCD) | Nee |
| Hoge afschermingsgraad (High-integrity) | Nee |
| Zekering lastscheider (MCB + 2 x RCD) | Ja |
| Aantal boogfout detectie apparaten | 0 |
| Met meter | Nee |
| Dubbele aardlekzekering (2 x RCD) | Nee |
| Bescherming hoofdschakelaar | Ja |
| Aantal driefasige miniatuurstroomonderbrekers (MCB) | 0 |
| Aantal uitgaande lijnen | 1 |
| Aantal eenfasige miniatuurstroomonderbrekers (MCB) | 6 |
| Inbouwdiepte | 50 - 50 mm |
| Categorieën |
Componenten
Eaton systeem 55 Groepenkasten |
Artikelnummer: 20211401
Fabrikantnummer: 1968218