Eaton Schakelaarkast 12X RSD 25a 2P 230V - 1861829
Artikelnummer: 11024632 | Fabrikantnummer: 1861829 | EAN: 8711426741478
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Eaton Industries Halyester GS schakelaarkast met deksel, (hxbxd) 270x270x171mm, 2 polen, nom. stroom 25A, 12 schakelaars, behuizing kunststof, beschermingsgraad (IP) IP56, aanbouwmogelijkheid, plaatsing t.o.v. railsysteem universeel, transparant deksel/deur, kast/pasvlak schema 433B
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1861829. Het EAN nummer is 8711426741478. Het interne artikelnummer is 11024632.
| Klasse |
Schakelaarkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Halyester
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 270 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Nom. stroom | 25 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP56 |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Hoogte | 270 mm |
| Diepte | 191 mm |
| Plaatsing t.o.v. railsysteem | Universeel |
| Bediening achter deksel/deur | Nee |
| Aantal schakelaars | 12 |
| Model | Met deksel |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Eaton Schakelaarkast 12X RSD 25a 2P 230V
Eaton Invoerdeksel 3 voor 4XPG16+2XPG29+1XPG29/42
Eaton Invoerdeksel 3 voor 4XPG16+2XPG29+1XPG29/42
Eaton Invoerdeksel 3 voor 4XPG16+2XPG29+1XPG29/42
Artikelnummer: 11024872
Fabrikantnummer: 1860483
Eaton Invoerdeksel 3 voor 16XPG16
Eaton Invoerdeksel 3 voor 16XPG16
Eaton Invoerdeksel 3 voor 16XPG16
Artikelnummer: 11024869
Fabrikantnummer: 1860482
Huidige product