Eaton Schakelaarkast 18X RSD 25a 2P 230V - 1861830
Artikelnummer: 20485652 | Fabrikantnummer: 1861830 | EAN: 8711426849488
Omschrijving
Eaton Industries Halyester GS schakelaarkast met deksel, (hxbxd) 270x360x171mm, 2 polen, nom. stroom 25A, 18 schakelaars, behuizing kunststof, beschermingsgraad (IP) IP56, aanbouwmogelijkheid, plaatsing t.o.v. railsysteem universeel, transparant deksel/deur, kast/pasvlak schema 434B
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1861830. Het EAN nummer is 8711426849488. Het interne artikelnummer is 20485652.
| Klasse |
Schakelaarkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Halyester
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aantal polen | 2 |
| Breedte | 360 mm |
| Nom. stroom | 25 A |
| Beschermingsgraad (IP) | IP56 |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Hoogte | 270 mm |
| Diepte | 191 mm |
| Plaatsing t.o.v. railsysteem | Universeel |
| Bediening achter deksel/deur | Nee |
| Aantal schakelaars | 18 |
| Model | Met deksel |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product