Eaton Schakelaarkast 4xals 40a 30ma - 1864424
Artikelnummer: 20485643 | Fabrikantnummer: 1864424 | EAN: 8711426850613
Omschrijving
Eaton Industries Halyester FKH schakelaarkast met deksel, (hxbxd) 270x270x171mm, 4 polen, nom. stroom 40A, 4 schakelaars, behuizing kunststof, beschermingsgraad (IP) IP56, aanbouwmogelijkheid, plaatsing t.o.v. railsysteem universeel, transparant deksel/deur
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1864424. Het EAN nummer is 8711426850613. Het interne artikelnummer is 20485643.
| Klasse |
Schakelaarkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Halyester
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 270 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP56 |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Hoogte | 270 mm |
| Nom. stroom | 40 A |
| Diepte | 220 mm |
| Plaatsing t.o.v. railsysteem | Universeel |
| Bediening achter deksel/deur | Nee |
| Aantal schakelaars | 4 |
| Model | Met deksel |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product