Eaton Schakelaarkast leeg NZM1(-4) PN1(-4) N(S)1(-4) max.125a rood/geel - 271528
Artikelnummer: 21112032 | Fabrikantnummer: 271528 | EAN: 4015082715281
Omschrijving
Eaton Industries schakelaarkast leeg opbouw, (bxhxd) 250x375x175mm, behuizing kunststof, met transparant deksel, geschikt voor noodstop, beschermingsgraad (IP) IP65, beschermingsgraad (NEMA) overig
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 271528. Het EAN nummer is 4015082715281. Het interne artikelnummer is 21112032.
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 250 mm |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Hoogte | 375 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Met transparant deksel | Ja |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Model | Opbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Schakelaarkast leeg NZM1(-4) PN1(-4) N(S)1(-4) max.125a rood/geel
Artikelnummer: 21112032
Fabrikantnummer: 271528