Eaton SCHKST LG NZM1-XCI23-TVDVR - 271527
Artikelnummer: 21549276 | Fabrikantnummer: 271527 | EAN: 4015082715274
Omschrijving
Eaton Industries schakelaarkast leeg
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 271527. Het EAN nummer is 4015082715274. Het interne artikelnummer is 21549276.
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Hoogte | 250 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Met transparant deksel | Ja |
| Breedte | 187.5 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Model | Opbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product