Eaton Schakelaarkast leeg NZM2(-4) PN2(-4) N(S)2(-4) max.200a rood/geel - 271529
Artikelnummer: 21549277 | Fabrikantnummer: 271529 | EAN: 4015082715298
Omschrijving
Eaton Industries schakelaarkast leeg
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 271529. Het EAN nummer is 4015082715298. Het interne artikelnummer is 21549277.
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 250 mm |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Hoogte | 375 mm |
| Diepte | 225 mm |
| Met transparant deksel | Ja |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Model | Opbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Schakelaarkast leeg NZM2(-4) PN2(-4) N(S)2(-4) max.200a rood/geel
Artikelnummer: 21549277
Fabrikantnummer: 271529