Eaton Schakelaarkast leeg NZM2(-4) PN2(-4) N(S)2(-4) max.250a zwart - 280418
Artikelnummer: 22355027 | Fabrikantnummer: 280418 | EAN: 4015082804183
Omschrijving
Eaton Industries schakelaarkast leeg opbouw, (bxhxd) 375x500x225mm, behuizing kunststof, met transparant deksel, beschermingsgraad (IP) IP65, beschermingsgraad (NEMA) overig
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 280418. Het EAN nummer is 4015082804183. Het interne artikelnummer is 22355027.
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Breedte | 375 mm |
| Hoogte | 500 mm |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Diepte | 225 mm |
| Met transparant deksel | Ja |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Model | Opbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Schakelaarkast leeg NZM2(-4) PN2(-4) N(S)2(-4) max.250a zwart
Artikelnummer: 22355027
Fabrikantnummer: 280418