Eaton SCHKST LG NZM3-XCI48-TVDVR - 271530
Artikelnummer: 21549278 | Fabrikantnummer: 271530 | EAN: 4015082715304
Omschrijving
Eaton Industries MCCB schakelaarkast leeg opbouw, (bxdxh) 375x275x750mm, behuizing kunststof, beschermingsgraad (IP) IP65, met transparant deksel, beschermingsgraad (NEMA) overig, geschikt voor noodstop
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 271530. Het EAN nummer is 4015082715304. Het interne artikelnummer is 21549278.
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 375 mm |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Hoogte | 750 mm |
| Diepte | 275 mm |
| Met transparant deksel | Ja |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Model | Opbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product