Eaton Schakelkast dmv1250a 4P TNS onder - 1864308
Artikelnummer: 20202602 | Fabrikantnummer: 1864308 | EAN: 8711426847309
Omschrijving
Eaton Industries Halyester SSOH schakelaarkast met deksel, (hxbxd) 540x540x171mm, 4 polen, nom. stroom 1250A, 1 schakelaars, behuizing kunststof, beschermingsgraad (IP) IP56, aanbouwmogelijkheid, plaatsing t.o.v. railsysteem onder, transparant deksel/deur, kast/pasvlak schema 466B
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1864308. Het EAN nummer is 8711426847309. Het interne artikelnummer is 20202602.
| Klasse |
Schakelaarkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Halyester
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aantal polen | 4 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP56 |
| Breedte | 540 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Hoogte | 540 mm |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bediening achter deksel/deur | Nee |
| Nom. stroom | 1250 A |
| Plaatsing t.o.v. railsysteem | Onder |
| Diepte | 269 mm |
| Model | Met deksel |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product