Eaton SCHKKST SSBH1600/4 - 1864317
Artikelnummer: 20485607 | Fabrikantnummer: 1864317 | EAN: 8711426316454
Omschrijving
Eaton Industries Halyester SSBH schakelaarkast met deksel, (bxdxh) 560x560x385mm, nom. stroom 1600A, beschermingsgraad (IP) IP56, plaatsing t.o.v. railsysteem boven, aanbouwmogelijkheid, 4 polen, 1 schakelaars, kast/pasvlak schema 466B, behuizing kunststof, transparant deksel/deur
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1864317. Het EAN nummer is 8711426316454. Het interne artikelnummer is 20485607.
| Klasse |
Schakelaarkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Halyester
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aantal polen | 4 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP56 |
| Breedte | 540 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Hoogte | 540 mm |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bediening achter deksel/deur | Nee |
| Nom. stroom | 1600 A |
| Diepte | 269 mm |
| Model | Met deksel |
| Plaatsing t.o.v. railsysteem | Bovenop |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product