Eaton Schakelkast voorbereid voor 1 NZM3 MCCB 3P - 6703584
Artikelnummer: 20485675 | Fabrikantnummer: 6703584 | EAN: 8711426208971
Omschrijving
Eaton Industries schakelaarkast met deksel, (bxhxd) 360x540x234mm, nom. stroom 500A, 3 polen, 1 schakelaars, beschermingsgraad (IP) IP56, plaatsing t.o.v. railsysteem universeel, transparant deksel/deur, aanbouwmogelijkheid, behuizing kunststof
Het productnummer van de fabrikant is 6703584. Het EAN nummer is 8711426208971. Het interne artikelnummer is 20485675.
Aanvullende informatie
Schakelaarkast
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Schakelaarkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Halyester
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aantal polen | 3 |
| Breedte | 360 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP56 |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Hoogte | 540 mm |
| Diepte | 325.5 mm |
| Plaatsing t.o.v. railsysteem | Universeel |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bediening achter deksel/deur | Nee |
| Nom. stroom | 500 A |
| Model | Met deksel |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product