Eaton Schakelveiligh.kast als 63a 300ma+3xdiii - 1864463
Artikelnummer: 10421362 | Fabrikantnummer: 1864463 | EAN: 8711426956322
Omschrijving
Eaton Industries Halyester SLRH schakelveilighedenkast, (hxbxd) 270x180x171mm, 4 polen, meeschakelende nul, nom. (meet-)stroom 63A, nom. (meet)spanning 400V, 1 groep, behuizing kunststof, beveiliging schroefzekering, beschermingsgraad (IP) IP66, aanbouwmogelijkheid,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1864463. Het EAN nummer is 8711426956322. Het interne artikelnummer is 10421362.
| Klasse |
Schakelveilighedenkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Halyester
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Breedte | 180 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met transparant deksel | Ja |
| Hoogte | 270 mm |
| Aantal groepen | 1 |
| Diepte | 220 mm |
| Nom. (meet)stroom | 63 A |
| Plaatsing t.o.v. railsysteem | Universeel |
| Beveiliging | Schroefzekering |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product