Eaton Scharnierend deksel met 3 sleuven - 1860253
Artikelnummer: 20484937 | Fabrikantnummer: 1860253 | EAN: 8711426954502
Omschrijving
Eaton Industries Halyester deksel installatiekast, kunststof, (hxbxd) 540x360x45mm, scharnierend, snelsluiting, met transparant deksel, beschermingsgraad (IP) IP55, kastschema 464, 3 sleuven+pakking+Schroev
Het productnummer van de fabrikant is 1860253. Het EAN nummer is 8711426954502. Het interne artikelnummer is 20484937.
Aanvullende informatie
Deksel installatiekast
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Deksel installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Halyester
Toon alle producten in deze serie |
| Scharnierend | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 360 mm |
| Kleur | Grijs |
| Transparant | Ja |
| Snelsluiting | Ja |
| Diepte | 45 mm |
| Hoogte | 540 mm |
| Aantal rijen | 3 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product