Eaton Scheidingsplaat aansluitruimte 2XNZM3 of 2XNZM4 D=600 B=425 - 126009
Artikelnummer: 20363993 | Fabrikantnummer: 126009 | EAN: 4015081235988
Omschrijving
Eaton Industries ELATIS XBOARD wand voor kast/lessenaar
Het productnummer van de fabrikant is 126009. Het EAN nummer is 4015081235988. Het interne artikelnummer is 20363993.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Scheidingswand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 425 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Hoogte | 600 mm |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 600 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Rastermaat | 12.5 mm |
| Met slot | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 2b | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 3b | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 2a | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 3a | Nee |
| Voor interne onderverdeling vorm 4b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4a | Ja |
| Bouwvorm | Assemblageset |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| RAL-nummer | 0 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 425 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Scheidingsplaat aansluitruimte 2XNZM3 of 2XNZM4 D=600 B=425
Artikelnummer: 20363993
Fabrikantnummer: 126009