Eaton xEnergy Light/Main Scheidingzijwand, voor hxd=1400x400mm - 188022
Artikelnummer: 22354443 | Fabrikantnummer: 188022 | EAN: 4015081857074
Omschrijving
Scheidingzijwand, voor HxD=1400x400mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 188022. Het EAN nummer is 4015081857074. Het interne artikelnummer is 22354443.
| Klasse |
Scheidingswand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Light/Main
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 15 mm |
| Kleur | Grijs |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Verzinkt |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 400 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 0 mm |
| Rastermaat | 12.5 mm |
| Met slot | Nee |
| Bouwvorm | Enkel onderdeel |
| Voor interne onderverdeling vorm 3b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 3a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 4a | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2b | Ja |
| Voor interne onderverdeling vorm 2a | Ja |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| RAL-nummer | 0 |
| Hoogte | 1307 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton xEnergy Light/Main Scheidingzijwand, voor hxd=1400x400mm
Artikelnummer: 22354443
Fabrikantnummer: 188022