Eaton Signaaldrukknop hoog groen terugverend - 216970
Artikelnummer: 20349252 | Fabrikantnummer: 216970 | EAN: 4015082169701
Omschrijving
Eaton Industries RMQ-Titan drukknop frontelement, knop groen, 1 commandoposities, bouwvorm lens rond, gatdiameter 22mm, breedte opening 22mm, hoogte opening 6mm, beschermingsgraad (IP) IP67, terugverend, met frontring, frontrand kunststof, frontrand zwart, type knop hoog, geschikt voor verlichting,
Het productnummer van de fabrikant is 216970. Het EAN nummer is 4015082169701. Het interne artikelnummer is 20349252.
Aanvullende informatie
Signaaldrukknop, Assortiment: RMQ-Titan, Los apparaat, Bouwvorm: Hoog, terugverend, Indicatieplaatje: groen, indicatieplaat Blanco, beschermingsgraad: IP66, IP67, IP69K, Frontring zwart, Aansluiting op SmartWire-DT: ja, met SWD-RMQ-verbindingen, Frontafmeting: 29,7, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Drukknop frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Kleur knop | Groen |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Terugverend | Ja |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Type knop | Hoog |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Met opschrift | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | 4X |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP67/IP69K |
| Met bescherming | Nee |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product