Eaton Signaaldrukknop M30C compact groen vlak vast 1no/0NC open einde, - 185982
Artikelnummer: 22620427 | Fabrikantnummer: 185982 | EAN: 4015081814831
Omschrijving
SignaalDrukknop, M30C Compact, groen, vlak, vast, 1no/0nc, open einde,
Het productnummer van de fabrikant is 185982. Het EAN nummer is 4015081814831. Het interne artikelnummer is 22620427.
Aanvullende informatie
Signaaldrukknop, RMQ compacte oplossing, Complete apparatuur, Bouwvorm: Vlak, Vast, Aansluittype: Kabel (zwart) met open einde, 4-polig, Kabellengte: 3.5 m, kleur LED: groen, Indicatieplaatje: groen, indicatieplaat Blanco, Nom. bedrijfsspanning LED: 24 V AC/DC, Belettering: Geen, beschermingsgraad: IP66, IP67, IP69K (frontzijde), IP65 (aan achterzijde), Frontring metaal, Aansluiting op SmartWire-DT: nee, M = maakcontact: 1 M, normen en bepalingen: IEC/EN 60947-5-1, VDE 0660
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Drukknop
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ C30
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Transparant | Nee |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Kleur knop | Groen |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Kleur frontrand | Chroom |
| Materiaal frontrand | Metaal |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Gatdiameter | 30.5 mm |
| Voedingsspanning lamp | 24 V |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Type knop | Vlak/plat |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Eaton Signaaldrukknop M30C compact groen vlak vast 1no/0NC open einde,
Artikelnummer: 22620427
Fabrikantnummer: 185982