Eaton Signaalkeuzeschakelaar 30MM RVS vlak geel 2 standen vast - 188081
Artikelnummer: 21569778 | Fabrikantnummer: 188081 | EAN: 4015081857593
Omschrijving
Eaton Industries keuzeschakelaar frontelement, 2 schakelstanden, uitvoering van het bedieningselemen draaigreep, geschikt voor verlichting, bedieningselement geel, bouwvorm lens rond, gatdiameter 30mm, schakelfunctie vergrendelend, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP66, met frontring,
Het productnummer van de fabrikant is 188081. Het EAN nummer is 4015081857593. Het interne artikelnummer is 21569778.
Aanvullende informatie
Signaalkeuzeschakelaar, Assortiment: RMQ-Titan, Los apparaat, Bouwvorm: met duimgreep, Vast, 2 standen, kleur draaigreep: geel, beschermingsgraad: IP64, Voorring roestvrij staal, Aansluiting op SmartWire-DT: ja, met SWD-RMQ-verbindingen, Frontafmeting: Ø 36 mm, Aanwijzingen: Vaste-/tipfunctie met codering M22-XC-Y wijzigbaar, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, beschermingsgraad: IP64
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Keuzeschakelaar frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M30
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Materiaal frontrand | Metaal |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Gatdiameter | 30 mm |
| Kleur signaallampkapje | Geel |
| Kleur bedieningselement | Geel |
| Aantal schakelstanden | 2 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 13 |
| Kleur frontrand | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Met frontrand | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Eaton Signaalkeuzeschakelaar 30MM RVS vlak geel 2 standen vast
Artikelnummer: 21569778
Fabrikantnummer: 188081