Eaton Signaalkeuzeschakelaar 30MM RVS vlak groen 2 standen terugverend - 188198
Artikelnummer: 21569877 | Fabrikantnummer: 188198 | EAN: 4015081858583
Omschrijving
Eaton Industries keuzeschakelaar frontelement, 2 schakelstanden, uitvoering van het bedieningselemen draaigreep, geschikt voor verlichting, bedieningselement groen, bouwvorm lens rond, gatdiameter 30mm, terugverend, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP66, met frontring, frontrand metaal,
Het productnummer van de fabrikant is 188198. Het EAN nummer is 4015081858583. Het interne artikelnummer is 21569877.
Aanvullende informatie
Signaalkeuzeschakelaar, Assortiment: RMQ-Titan, Los apparaat, Bouwvorm: met duimgreep, terugverend, 2 standen, kleur draaigreep: groen, beschermingsgraad: IP64, Voorring roestvrij staal, Aansluiting op SmartWire-DT: ja, met SWD-RMQ-verbindingen, Frontafmeting: Ø 36 mm, Aanwijzingen: Vaste-/tipfunctie met codering M22-XC-Y wijzigbaar, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, beschermingsgraad: IP64
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Keuzeschakelaar frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M30
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Terugverend | Ja |
| Materiaal frontrand | Metaal |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Gatdiameter | 30 mm |
| Kleur bedieningselement | Groen |
| Kleur signaallampkapje | Groen |
| Aantal schakelstanden | 2 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 13 |
| Kleur frontrand | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Met frontrand | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Eaton Signaalkeuzeschakelaar 30MM RVS vlak groen 2 standen terugverend
Artikelnummer: 21569877
Fabrikantnummer: 188198