Eaton Signaallamp M30C compact wit vlak 0no/0NC open einde kabel zwart - 185957
Artikelnummer: 22620407 | Fabrikantnummer: 185957 | EAN: 4015081814589
Omschrijving
Signaallamp, M30C Compact, wit, vlak, 0no/0nc, open einde, kabel zwart
Het productnummer van de fabrikant is 185957. Het EAN nummer is 4015081814589. Het interne artikelnummer is 22620407.
Aanvullende informatie
Signaallampen, Assortiment: RMQ compacte oplossing, Complete apparatuur, Bouwvorm: Vlak, Aansluittype: Kabel (zwart) met open einde, 4-polig, Kabellengte: 1 m, kleur Linze: wit, kleur LED: wit, Nom. bedrijfsspanning LED: 24 V AC/DC, beschermingsgraad: IP66, IP67, IP69K (frontzijde), IP65 (aan achterzijde), Aansluiting op SmartWire-DT: nee, normen en bepalingen: IEC/EN 60947-5-1, VDE 0660
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ C30
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Kleur frontrand | Chroom |
| Materiaal frontrand | Metaal |
| Kleur lens | Wit |
| Aantal signaallampen | 1 |
| Gatdiameter | 30 mm |
| Uitvoering fitting | LED |
| Nom. spanning Ue | 24 - 24 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Uitvoering lens | Vlak/plat |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Eaton Signaallamp M30C compact wit vlak 0no/0NC open einde kabel zwart
Artikelnummer: 22620407
Fabrikantnummer: 185957