Eaton Signaallamp Z-el/or230-110-240 V ac/DC-1xled kleur oranje - 275865
Artikelnummer: 20097521 | Fabrikantnummer: 275865 | EAN: 4015082758653
Omschrijving
Eaton Industries Z EL opt./akoest. signaalgever modulair, oranje, optische melding, nom. (meet)spanning 230V, spanningstype AC/DC, inbouwdiepte 60mm, beschermingsgraad (IP) IP40, soort signaalgever optisch, schroef, afmeting 1module, din-rail
Het productnummer van de fabrikant is 275865. Het EAN nummer is 4015082758653. Het interne artikelnummer is 20097521.
Aanvullende informatie
Losse lampen, LED nominale spanning 230V AC/DC, LED kleur oranje, lichtsterkte 15mcd, vermogensverliezen 2W/LED, pulsfrequentie typ. 2 Hz, kapinbouwmaat 45mm, inbouwbreedte 1PE (17,5mm), railmontage, klemdoorsnede 1-10 mm², uitvoering conform IEC/EN 60669, VDE 0632
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Signaallamp modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Lamptype | LED |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Inbouwdiepte | 60 mm |
| Max. lampvermogen | 2 W |
| Lampvoet | Overig |
| Kleur kapje (kalotje) | Oranje |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Eaton Signaallamp Z-el/or230-110-240 V ac/DC-1xled kleur oranje
Artikelnummer: 20097521
Fabrikantnummer: 275865