Eaton Signaallampen rood - 208689
Artikelnummer: 20434521 | Fabrikantnummer: 208689 | EAN: 4015082086893
Omschrijving
Eaton Industries RMQ-Titan L signaallamp frontelement, lens rood, bouwvorm lens rond, uitvoering lens hoog, 1 in te bouwen signaallampe, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP67/IP69K, beschermingsgraad (NEMA) 4X. 13, gatdiameter 22.5mm, hoogte opening 22.5mm, frontrand overig, frontrand kunststof,
Het productnummer van de fabrikant is 208689. Het EAN nummer is 4015082086893. Het interne artikelnummer is 20434521.
Aanvullende informatie
Signaallampen, Assortiment: Toebehoren, Bouwvorm: Conisch, Beschrijving: in gat M20/M25 inbouwbaar, beschermingsgraad: IP66, IP67, IP69K, Frontring titaan, Aansluiting op SmartWire-DT: nee
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Signaallamp frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur lens | Rood |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Aantal in te bouwen signaallampen | 1 |
| Uitvoering lens | Hoog |
| Kleur frontrand | Overig |
| Hoogte opening | 22.5 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP67/IP69K |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 13 |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product