Eaton Sleutelschakelaar 2 standen vast - 111772
Artikelnummer: 11046403 | Fabrikantnummer: 111772 | EAN: 4015081113224
Omschrijving
Eaton Industries keuzeschakelaar frontelement, 2 schakelstanden, uitvoering van het bedieningselemen sleutel, bedieningselement zwart, bouwvorm lens rond, gatdiameter 22.5mm, schakelfunctie vergrendelend, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP66, met frontring, frontrand kunststof, frontrand zwart,
Het productnummer van de fabrikant is 111772. Het EAN nummer is 4015081113224. Het interne artikelnummer is 11046403.
Aanvullende informatie
Sleutelschakelaar voor enkele sloten (niet voor sleutelinstallaties) met de beschermingsgraad IP66. Gebruiksgereed met het slot MS2. Optie: vaste en tipfunctie en de sleuteluitneembaarheid kunnen door een als toebehoren leverbare codeerset worden veranderd.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Keuzeschakelaar frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Kleur signaallampkapje | Overig |
| Uitvoering van het bedieningselement | Sleutel |
| Aantal schakelstanden | 2 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product