Eaton Sleutelschakelaar 30MM RVS vlak RS 2 standen vast - 188164
Artikelnummer: 21569852 | Fabrikantnummer: 188164 | EAN: 4015081858330
Omschrijving
Eaton Industries keuzeschakelaar frontelement, 2 schakelstanden, uitvoering van het bedieningselemen sleutel, bedieningselement zwart, bouwvorm lens rond, gatdiameter 30mm, schakelfunctie vergrendelend, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP66, met frontring, frontrand metaal, frontrand overig,
Het productnummer van de fabrikant is 188164. Het EAN nummer is 4015081858330. Het interne artikelnummer is 21569852.
Aanvullende informatie
Sleutelschakelaar, Assortiment: RMQ-Titan, Los apparaat, Bouwvorm: Vergrendelmechanisme met sleutelbediening, Vast, losse sloten niet geschikt voor sleutelinstallaties, 2 standen, Slot: Ronis 455, I, beschermingsgraad: IP64, Voorring roestvrij staal, Aansluiting op SmartWire-DT: ja, met SWD-RMQ-verbindingen, Frontafmeting: Ø 36 mm, Aanwijzingen: Vaste-/tipfunctie met codering M22-XC-Y wijzigbaar, Sleutel uitneembaarheid met codeerdelen M22-XC- te wijzigen, Met 2 sleutels, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, beschermingsgraad: IP64
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Keuzeschakelaar frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M30
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Materiaal frontrand | Metaal |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Gatdiameter | 30 mm |
| Kleur signaallampkapje | Overig |
| Uitvoering van het bedieningselement | Sleutel |
| Aantal schakelstanden | 2 |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP64 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 13 |
| Kleur frontrand | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Eaton Sleutelschakelaar 30MM RVS vlak RS 2 standen vast
Artikelnummer: 21569852
Fabrikantnummer: 188164